Skip to content

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA (ABOUT US)

Modernleşen dünyada her geçen gün kapalı alanlarda daha fazla kalmaya maruz kalan insan sayısının artmasıyla görev bilinci ışığında kendini geliştiren ve amacı insan yaşamında kaliteyi gözeten 18 yıllık firmamız, kuruluşundan bu güne mekanik havalandırma ve klima sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe birikiminin yanı sıra yetişmiş, yeniliklere açık insan gücüyle faaliyetlerini başarıyla devam ettirmektedir. Alanımızda ki uzmanlığımızla gelişiminde ve uygulamasında bulunduğumuz tüm projelerde büyük başarılara imza atmaktan gurur ve mutluluk duyar ve bu mutluluğu tüm değerli  müşterilerimizle paylaşmaktayız. 

İnanıyoruz ki, kaliteli hava, kalitenizi arttırır ve verimlilikte fark yaratır.

(The modernizing world, every day there is increasing number of people working inside in buildings and tower blocks, under this position, we are a company to purpose increasing human life quality over 18 years. From established to today, about hvac systems and air conditioning systems we are servicing with information, experiences and innovative full force of technical staff to get success.

All projects that we have developed and implemented, we have proud and happiness to get sign under the successful works and share it with our worthy customers.

We believe that quality of climate  will increase your quality and get better off your efficiency.)

Misyon (Mission)

Kapalı ortamlarda kaliteli bir havaya sahip olmanın, ofislerden fabrikalara, tüm bu alanlarda insan sağlığı ve iş verimliliği için önemli olduğuna inanıyor ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra ürün kalitesini de ön planda tutarak bu doğrultuda çalışıyoruz.

(We believe importance of quality of climate in structures where offices to factories effects human health and work efficiency, and we work direct to customer satisfaction and also quality of goods.)

Vizyon (Vision)

Bayilik teşkilatımız ile yurtiçinde Havalandırmacı markasının her ilde müşterilerine hizmet verebilmesiyle birlikte yurt dışında da ürün ve hizmetlerimizle ülke ekonomisinde ihracat hanesine katkıda bulunmak.

(To be success about increasing Turkey’s export with our domestic and international dealer organisation system to reach our customers within trademark of Havalandırmacı.)